Vánoce pro lamy

Pohodové bezva Vánoce 👨‍👩‍👧‍👦🎀🎄

Vánoce pro lamy

Vánoce pro lamy

Vánoce pro lamy

Dobrý den / ahoj,

většina z nás má Vánoce spojené s ozdobeným stromečkem, dárky a cukrovím. Ne všude na světě je tomu ale stejně. Například ve výšinách andských hor se Vánoce skoro neslaví. Co by se asi stalo, kdyby i lamy chtěly zažít Vánoce? 🎄🦙 Přečtěte si pohádku, naučte se pár španělských slovíček a vymalujte si lamu.

Pohádku napsala Zuzana Šnajdrová, která svým projektem Killary na www.killary.cz pomáhá andským výrobcům stříbrných šperků. Veselé lamy nakreslila Martina Dobešová.

Ať se vše líbí,
Martina Dobešová

Pohádky a hry - bonusy

Adventní kalendář 2021
Ťukněte na obrázek a otevře se Vám obsah tohoto dne v podobě PDF
Ťukněte na obrázek a otevře se Vám obsah ve větší kvalitě pro tisk

Kalendář pohádek a her 2022

  • Online adventní pohádkový kalendář s PDF ke stažení
  • 24 krásně ilustrovaných pohádek a navazujících aktivit, omalovánek, tvoření a her. K tomu navíc audiopohádky a další bonusy.
  • Ke stažení v příjemném PDF pro četbu i v kvalitě pro tisk.
  • Vše vidíte přehledně v zabezpečené členské sekci webu, a to i zpětně.
  • Pohádky i předem k tisku na jednu stránku pro zabalení do domácího kalendáře. Ilustrované vstupy s aktivitami jako překvapení každý den 1. - 24. 12. rovnou až k vám domů s upozorněním emailem.
  • To vše (jen) do konce roku za pouhých 330 Kč. Užijte si pohodu!

↓↓↓

Adventní kalendář 2022

Napište nám

Budeme moc rády, když se nám ozvete na pohodove@adventnipohadky.cz  🎀🎄

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zodpovězení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
Bezva autorky Jaromíra Pechová a Martina Dobešová, Adventní pohádky

Přehled bonusů 2022

Kliněte pro letošní již zaslané dárky od Adventních pohádek 💜

U lesa stojí opuštěná kaplička a v ní bydlí malý andílek. Jednoho dne se mu splní veliké přání a konečně se může proletět. Svět je tak krásný! Ale jestlipak se andílek stihne včas vrátit domů? Přečti si krásnou pohádku a spočítej dny do Vánoc. Čeká tě i omalovánka a zvířátkový kvíz. Andílkovi budeme držet palce, uslyšíš o něm ještě v dalších pěti pohádkách. Ať se ti vše líbí a krásný Advent!
Pohádka Cecilka princeznou
V Žabí pohádce Cecilka zamávala dětem a zmizela v tůňce. Už se smrákalo a rychle padala tma. Cecilce začala být zima, ale nedbala na to - co když právě teď potká prince, který ji políbí a stane se princeznou? Užijte si pohádku, dozvídání, veselé tvoření a omalovánku.
Vánoce pro lamy
Jak se asi slaví Vánoce jinde, třeba v Andách? Přečtěte si pohádku o nevšedních Vánocích, naučte se přitom pár španělských slovíček a vymalujte si veselou lamu v bonusu Vánoce pro lamy.
Pohádka o řepě - pohádka, omalovánka a aktivity pro děti, rodiče a pohádka zdarma pro Adventní pohádky
Pohádka o veliké řepě, vyrábění ducha z cukrové řepy, pečení voňavých řepánků a omalovánka duchů v bonusu Pohádka o řepě.
pohádka zdarma pro Adventní pohádky
Je krásný podzim a teplo láká žáby místo spánku k dovádění. Nejvíc se předvádí žabák Artur, ale jak to dopadne s Cecilkou? Žabí dobrodružství, 10 aktivit a omalovánka v bonusu Žabí pohádka.

Chcete se podělit? 🎀

Velmi  prosíme o respektování autorských práv na zde sdílené obsahy, děkujeme. Stálo nás to hodně zkušeností, práce a invence.

Chcete-li se podělit s přáteli a známými, budeme moc rády, prosím sdílejte link níže, děkujeme 💛 

Odkaz je tady 🔻🔻🔻